top of page
DSC_2091.jpg

מי אנחנו

מרכז הסימולציות "כיתקטיקה" הוקם בשילוב כוחות של עיריית ירושלים, משרד החינוך, מנהל החינוך ומרכז פסג"ה מנח"י מערב. המרכז מאפשר לנשות ואנשי חינוך בעיר לבחון באופן מעמיק את דפוסי ההתנהלות שלהם בסיטואציות מורכבות, ולפתח כלים מתקדמים של תקשורת מיטיבה.

כל זאת במטרה לחזק את יכולתם של המשתתפים ליישם את העקרונות המובילים של מערכת החינוך בעיר: שוויון הזדמנויות לילדים, חדשנות ורלוונטיות בחינוך ובלמידה, ואוטונומיה ואמון במורים ובמנהלים.

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%9C%

נטלי עטרת

מפעילה טכנית

נשואה+4 בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ובעלת תעודת הוראה בחינוך היסודי. 10 שנות ניסיון בעבודה אדמיניסטרטיבית במהלכן עבדתי כרכזת הרשמה במשרד אקדמי וכמזכירה רפואית. בחמש השנים האחרונות בהן עבדתי כמורה ומחנכת, נחשפתי לגישות הוראה שונות ומגוונות אשר השפיעו על עיצובי כמורה ונתנו לי כלים להתמודד עם מגוון בעיות ואתגרים.

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%201%20%D7

שרון לוי-כהן

מנהלת מרכז הסימולציה

בעלת תואר ראשון בהצטיינות  בחינוך לגיל הרך והשכלת מבוגרים, תואר שני בהוראה ולמידה והוראת עברית כשפה שנייה. הקימה וניהלה רשת של אולפני עברית בצרפת, אשת חינוך מזה עשרים שנה בתפקידים שונים - מחנכת, מורה ומנהלת חטיבה צעירה. נשואה לארז, אמא של נעם, שי, יהלי ורוני.

הצוות

אודות הצוות

צוות התחקרנים

המתחקרים

לאחר הסימולציה עם השחקנים מתקיים תחקיר מבוסס וידאו על ידי המתחקרים מומחים בתחומם. המתחקרים של כיתקטיקה נבחרו מבין מאות מועמדים ותפקידם לעבד יחד איתכם את הסימולציה ולהפוך את החוויה לתובנות, מסקנות וכלים מקצועיים  שבאמת עובדים.

מרים מיקה גובר.png

מרים-מיקה גובר

אמא ל 6 וסבתא ל 6 - המשפחה היא העוגן.

אשת חינוך בתפקידים שונים, מנחה פדגוגית את צוותי החטיבות הצעירות. מטפלת רגשית, אישית, זוגית ומשפחתית.                          ובתפקיד החדש-מתחקרת בכיתקטיקה.

אהבת האדם, הקשבה ותקשורת בינאישית מיטבית הן נר לרגלי.

ומאמינה ש "אין מחסום לחלומות ואין סגר לתקווה" (לאה נאור)

אביטל לוי כץ.png

ירושלמית מבטן ומלידה נשואה ליהודה ואמא של איילה ושלו.

תחילת דרכי כעו״ס והמשכה במערכת החינוך במגוון תפקידים. זכיתי לנהל את ביה״ס        התיכון ׳רעות׳ המשלב דתיים חילונים וכל מי שחיפש בית חינוך אוהב.

כיום מרצה בחוג לחינוך באוניברסיטה העברית ומורת מורים באוניברסיטה הפתוחה בתחום ההכלה וההשתלבות.

מה נעשה בסדנת הסימולציה?

בסביבה בטוחה ונעימה נוכל להאיר מקומות שבמרוץ העבודה אין לנו פנאי ופניות לעסוק בהם. נכוון את הדיון כך שתוכלו לחלץ כלים שימושיים לעבודתכם.ן מקרוב ומרחוק, תוך עיסוק בתרחישים רלוונטיים מחיי בית הספר. תצאו מהסדנא עם ארגז כלים עשיר יותר והביצועים שלכן.ם ישתפרו. החוויה ייחודית ומעצימה, אני ניסיתי והתאהבתי, מזמינה גם אתכן.ם!

איילת השחר.png

איילת השחר לוי

ירושלמית מלידה ובכתובת, אבל בדקתי גם את רומא ותל אביב. 

בבליותרפיסטית בהכשרתי ובוגרת בצלצל. 

אחרי שנים של עבודה בעולמות העיצוב בארץ ובחו"ל עברתי להתמקד באהבה שלי לחינוך ותרפיה.

בעשרים השנים האחרונות אני מנחה סדנאות וקבוצות בעולמות של כתיבה ויצירה, העצמה, הנהגה וביבליותרפיה. 

מתמקדת בעבודה קבוצתית מול אוכלוסיות מגוונות עם התמחות בבני נוער, מנהלים, מורים וגיל הזהב. 

בתפקידי האחרון ניהלתי תכנית רב תרבותית שהפגישה מנהלים מורים ותלמידים ממזרח העיר ומערבה במנהל חינוך ירושלים

מצפה לפגוש אתכם במרכז הסימולציה הנהדר שלנו וללוות אתכם בסדנאות, בתחקיר מקצועי ואיכותי כדי להגיע יחד אתכם לתובנות והבנות כיצד  לפעול באופן מדויק יותר במצבים מורכבים...

אביטל לוי-כ״ץ

ישראל צדוק.png

ישראל צדוק

גר במושב נס הרים, נשוי לתמי ואבא לחמישה ילדים. שלוש הרגליים שעליהם אני עומד הם חינוך – יהדות - קהילה.

אני מלווה צוותי הוראה ועוזר להם להטמיע יותר חדשנות בבתי הספר, עובד עם מגוון של קהילות בעזרת כלים השתתפותיים ומפתח תכנים חינוכיים יהודיים באתר ספריא.

דניאל פראג.png

אחרי תואר ראשון במדעי המחשב חציתי את הקווים לתואר שני בחינוך אלטרנטיבי וכתבתי תזה איכותנית בנושא חינוך דמוקרטי. בנוסף לעבודה במרכז הסימולציות אני חבר במרכז 'דיאלוגוס' לחקר דמוקרטיה מתדיינת. מתרגל יוגה, אוהב לאפות לחמים ופיצות, להיות בטבע ואת המונדיאל. נשוי לטניה.

שהירה הייקל.png

שהירה הייקל

שמי היייקל שהירה אמא של עומרי אהבת חיי

אשת חינוך מובילה למעלה מ 18 שנים .

מדריכה , מרצה , מנחת קבוצות ומגשרת.

בכל התהליכים שהובלתי האמנתי שעם תקשורת והקשבה נכונה ודיאלוג מעמיק ניתן לנהל את החיים בצורה איכותית  ומכבדת ולהגיע למצוינות.

אני מאמינה שבכל רגע בחיים הוא סימולציה, שנותנת לנו הזדמנות ללמוד בצורה משמעותית,  להתפתח, לרכוש מיומנויות אישיות ומקצועיות. 

עצה מהלב "תאמינו בעצמכם  וביכולתכם ללמוד כל הזמן מחדש, ותמיד יש מה להכיר וללמוד"

דניאל פראג

מיה בודאי.png

מיה בודאי 

מורה לאזרחות ולשון, ורכזת מעורבות חברתית במדרשת הרטמן לבנות. מנחת קבוצות מוסמכת, ובעבר מילאה תפקידי הדרכה, הנחייה וניהול במסגרות חינוך. בנוסף, פעילה חברתית ירושלמית וסטנדאפיסטית.

דקלה אורן.png

דקלה אורן 

בהווה, אני מדריכה פדגוגית ומרצה במכללת דוד ילין. בעבר, מורה, מחנכת, ומנהלת שני בתי ספר יסודיים. במקביל לתפקידי במערכת החינוך, אני מרכזת את תכנית המורה כמגדלור של "אייכה", מלווה בתי ספר וארגונים חינוכיים ומלמדת בהכשרת אנשי החינוך להנחיית צוותי חינוך והדרכות הורים.

רוהאן פלאות.png

רוהאן פלאות

פרסומאי לשעבר שקלט שהוא ממוקם במקום הלא נכון והפך לאיש חינוך, מנחה ומרצה בהשתלמויות בנושא קיימות, תרבות הצריכה, והסיפורים התרבותיים שסביבנו. מנחה תכניות מנהיגות בגליל, מנחה סדנאות העברת מסרים, ועוסק ביעוץ אישי, מתגורר בגליל ומעברי קסמים ממקום למקום. 

מיה בודאי 

אורלי שמחי כהן.png

אורלי שמחי כהן

שחקנית, יוצרת, בימאית ומנחת קבוצות.

בוגרת מסלול תיאטרון קהילתי באונ' ת"א, ביה"ס לתיאטרון הגוף בת"א ולימודי הנחיית קבוצות במכללת סמ"ק.

מביימת תיאטרון קהילתי עם אוכלוסיות שונות וכותבת מחזות ע"פ סיפורי המשתתפים.

שחקנית תיאטרון פלייבק ומנחה סדנאות תיאטרון והעצמה לנשים, צוותי חינוך - טיפול ונוער בסיכון.

יוסי פפה גולדמן.png

יוסי (פפה) גולדמן

יועץ ארגוני, מנחה קבוצות ומרצה באוניברסיטת תל אביב ובמסגרות אקדמיות נוספות  כגון מכללות ובתי ספר לסיעוד, בתחום של ניהול, התנהגות ארגונית והנחיית קבוצות וצוותים. עובד בעיקר עם ארגונים ועמותות במגזר השלישי והציבורי בייעוץ ופיתוח ארגוני, הדרכה אישית וקבוצתית, ליווי תהליכים אסטרטגיים ובניית והעברת הכשרות ייעודיות. מתגורר בירושלים, יליד 1952 נשוי + 3

bottom of page